Vyberte stránku

Konzultace sociálních sítí

Pro kreativní profesionály a volnonožce

Naučte se jak prezentovat svou práci online tak, aby vám přinášela zakázky a pomohla budovat osobní značku. Autenticky a bez pocitu, že “děláte marketing”.

Většina klientů už od první konzultace ví, jak nad sociálními sítěmi přemýšlet a kde začít.

Co můžete očekávat?

Zakládám si na individuálním a komplexním přístupu. Nevěřím v generické rady a tak každý klient dostane rady na míru. Zároveň si odnesete konkrétní kroky a časový rámec do kdy je aplikovat. 

Na konzultaci se připravuji i několik hodin podrobnou rešerší vašeho byznysu i dosavadní komunikace na sociálních sítích.

Dostanete ode mě návrhy komunikace, které dávají smysl pro vaše podnikání.

Jak to bude probíhat?

Domluva konzultace

Nejprve od vás zjistím, co potřebujete vyřešit a z odpovědí poznám, jestli jsem pro vás ta pravá konzultantka. Následně domluvíme termín a místo setkání. Nabízím online a osobní konzultace v Praze.

Získání podkladů

Pošlu vám detailní e-mail s otázkami ohledně vašeho podnikání a dosavadní komunikace na sociálních sítích. Také se vás zeptám na cíle a očekávání k této schůzce.

Příprava

Před schůzkou si budu dělat několikahodinovou přípravu. Budu studovat informace, které mám o vašem podnikání a dělat si rešerši dosavadní komunikace na sociálních sítích. Pak si budu připravovat seznam otázek, kterými vykopneme schůzku, návrhy řešení a další kroky pro vás.

Konzultace

A nyní se už dostáváme k věci.  Vše spolu probereme a já se ujistím, že vám jsou jasné další kroky a že jsme naplnili cíl schůzky. Po konzultaci vám odešlu krátký shrnující e-mail s doporučeními, zdroji, které jsem během schůzky zmiňovala a seznam úkolů. Rozloučíme se domluvou, do kdy zvládnete mé návrhy aplikovat.

Co dál?

Podle domluvy se vám za čas ozvu, abych zjistila, jak jste pokročili od doby naší konzultace. Můžete se mě na cokoliv zeptat a podle zájmu si objednat další konzultaci. V případě, že jste si zakoupili konzultační balíček, pak se budeme domlouvat rovnou na datu a všem, co budeme řešit.

Je konzultace to pravé pro mě?

Připravila jsem seznam nejčastějších dotazů a odpovědí. V případě, že zde odpověď na vaši otázku nenajdete, neváhejte mě kontaktovat přes formulář dole na stránce. Ráda s vámi vše proberu.

Pro koho jsou konzultace určené?

Pro kreativní profesionály a volnonožce v kterékoliv fázi jejich kariéry, od začátečníků až po ostřílené profíky.

Jsme firma a máme zájem o konzultaci. Je možné se domluvit?

Ano, ráda poskytnu konzultaci komukoliv z vaší firmy. Pokud byste měli zájem o školení na míru na konkrétní téma ohledně sociálních sítí, budu ráda, když se mi ozvete s vaší představou a cenovou nabídkou.

V čem jsou jiné online a osobní konzultace?

Online konzultace nejsou omezené lokalitou. Můžete se nacházet kdekoliv v ČR i ve světě a pohodlně se na schůzku připojit z pohodlí vašeho domova. Zároveň je rozdíl v ceně, nemusím brát v potaz čas strávený cestou na schůzku a z ní. Online konzultace jsou dostupné po celý rok a mám s nimi skvělé zkušenosti.

Osobní konzultace většinou probíhají v kavárnách a jsou dostupné pouze v Praze a jen tehdy, kdy se nacházím v ČR. Část roku, hlavně v zimě, trávím na cestách do zahraničí, odkud také pracuji. Výhodou je osobní kontakt, což je pro mnoho lidí velice důležité.

Jak a kdy se platí za konzultaci?

Za konzultace se platí předem a to převodem na bankovní účet. Nejprve vám zašlu proformu a po zaplacení fakturu jako daňový doklad. V případě konzultačního balíčku je možné platbu rozložit na dvě splátky. První schůzka proběhne po první platbě, další schůzka až po kompletním zaplacení balíčku.

Mohu zrušit schůzku a získat peníze zpět?

Pokud vám do toho náhle něco vlezlo, nebojte, můžeme schůzku naplánovat na jiné datum. Stačí, když mi dáte vědět do 24 hodin před schůzkou, abych měla možnost vaše místo nabídnout dalším zájemcům. Pokud schůzku zrušíte za méně než 24 hodin předem vrátím vám 50 % ceny konzultace. Pokud na schůzku nedorazíte bez omluvy, ponechám si 100 % hodinové sazby jako kompenzaci. Více informací o podmínkách najdete v sekci IV. Konzultace v Obchodních podmínkách.

Můj přístup

Konzultace je o spolupráci. Mou prací je vám navrhnout řešení, o kterém podle mých zkušeností věřím, že je v danou chvílí to nejlepší. Na vás potom bude řešení aplikovat, aby vám přineslo výsledky.

S klienty mám vyzkoušeno, že dlouhodobá spolupráce přináší nejlepší výsledky, protože na to nejsou sami. 

Jsem tu pro vás při každém kroku.

Online konzultace (60 minut)

Začínáte s komunikací na sociálních sítích nebo máte pocit, že současná strategie nefunguje? Podíváme se kde je problém a najdeme pro něj to nejefektivnější řešení. Konzultace probíhají online přes programy jako Skype nebo Zoom (dle dohody) a jsou dostupné po celý rok. Jsou velmi oblíbené mezi digitálními nomády, mimo pražské a maminkami na mateřské dovolené.

1 700 Kč

Více informací

S online konzultacemi mám skvělou zkušenost. Klienti se doma cítí pohodlněji a na schůzku nemusejí od někud pospíchat. Většinou jsou i lépe připravení a po ní se hned mohou pustit do práce.

Umím používat hned několik programů na videohovory, vybíráme proto takový, který bude vyhovovat oběma stranám, aby se klient nemusel učit s novým programem. 

Online konzultace jsou dostupné po celý rok, protože je mohu poskytnout i když jsem v zahraničí. Pro mé klienty to zatím nikdy nebylo překážkou a často ani nepoznali, že fyzicky nejsem v České republice. 🙂

Osobní konzultace (60 minut)

Pokud preferujete osobní kontakt a můžeme se potkat v Praze, ráda vám pomůžu se sociálními sítěmi z příjemného prostředí kavárny nebo co-workingu. Osobní konzultace mají stejný průběh jako online konzultace, ale nejsou dostupné po celý rok.

2 000 Kč

Více detailů

Pokud je osobní konzultace to pravé pro vás, ozvěte se mi prosím ohledně nejbližších volných termínů, kdy jsem v Česku. Domluvíme se podle možností nás obou tak, abychom byli spokojení.

Pokud vás zajímá důvod rozdílné ceny od online konzultace, podívejte se, prosím, do sekce často kladených dotazů, kde jsem důvod vysvětlila.

Malý balíček konzultací (3 hodiny)

Někdy toho potřebujete probrat více a jedna hodina nestačí. Ať už potřebujete pomoc s vymýšlením celé strategie, probráním vašeho projektu do hloubky nebo proškolit v používání sociálních sítí, balíček konzultací se vám vyplatí i díky své flexibilitě.

4 800 Kč

Více detailů

Předplaťte si u mě balíček 3 konzultací a získáte je za výhodnější cenu 1 600 Kč za hodinu.

Jednotlivé konzultace mohou být online nebo osobně. Domlouvat se budeme flexibilně podle potřeby a možností. Čerpat balíček můžete kdykoliv, včetně spojení konzultačních hodin v delší bloky: 1 sezení (3 h) nebo 2 sezení (1,5 h + 1,5 h).

Velký balíček konzultací (5 hodin)

Pravidelné konzultace mají největší dopad na zlepšení komunikace na sociálních sítích. Narozdíl od jednorázové konzultace můžeme jít do hloubky a zaměřit se na problémy komplexně. Jednorázová konzultace vám udá směr, pravidelné konzultace vám dají parťáka, který vás povede sociálními sítěmi krok za krokem.

7 500 Kč

Více detailů

Pokud jste připravení posunout svou komunikaci na sociálních sítích na vyšší úroveň a předplatíte si u mě balíček 5 konzultací, získáte je za výhodnější cenu (1 500 Kč za hodinu). 

Jednotlivé konzultace mohou být online nebo osobně. Domlouvat se budeme flexibilně podle potřeby a možností. Čerpat balíček můžete kdykoliv, včetně spojení konzultačních hodin v delší bloky: 3 sezení (2 h + 2 h + 1 h) nebo 2 sezení (2,5 h + 2,5 h).  

Máte zájem, ale zaplatit celou částku najednou je pro vás překážkou? Myslím na vás. Nabízím možnost rozložit částku na dvě platby. První proběhne před prvním setkáním, zbytek stačí uhradit před druhou schůzkou.

Napište mi a pusťme se do toho